Videó: Ez történt Máriapócson

A Ralikrossz Országos Bajnokság második fordulóján, a RabócsiRingen az Autósport és Formula Magazin stábja is jelen volt. Így látták ők az eseményeket – és ezt mondták nekik a kategóriagyőztesek: Csucsu (SuperCar), Körmöczi Gergő (Super1600), Koncseg Zoltán (SuperTouringCars + 2000), Luigi (Swift Hybrid RX Cup) és Makai György (SuperTouringCars – 1600). Hétvégén már jön is a bajnokság következő, harmadik fordulója a tervezett ötből: a helyszín augusztus 22-23-án Ausztria, Greinbach.

Read More

Csucsu győzött Máriapócson!

Kakucs után a RabócsiRingen folytatódott a ralikrossz-ob: Kárai ezúttal nem volt a dobogón sem a SuperCarsban, Csucsunak viszont volt oka ünnepelni. A hibrid kategóriában Luigi duplázott. Az egy szezont WRX-ben is versenyző, idén ralikrosszban és raliban párhuzamosan futó Lukács Kornél, azaz „Csucsu” a három előfutam után még csak az összesített negyedik helyen állt a SuperCars kategóriában: Kárai Tamás volt a leggyorsabb az Audi S1-gyel, de Mózer Attila és Vass Zoltán is előrébb állt. A második elődöntő megnyerésével Csucsu kiharcolta a második rajtkockát, ahonnan a győzelemig menetelt. Mózer állt a dobogó…

Read More

101 induló a RabócsiRingen – nevezési lista

Hétvégén, augusztus 8-9-én Máriapócson folytatódik a ralikrossz magyar bajnoksága. Kakucshoz hasonlóan népes kategóriák és izgalmas csaták várhatók. A SuperCars kategóriába újra 11-en neveztek, köztük egy külföldi. Az EuroAszfalt Rallycross Nyílt Országos Bajnokság II. Futam nevezési listája a rabocsiring.hu alapján: # Rsz. Versenyző Nemz. Egyesület Versenyautó Kategória 1 6 VASS Zoltán HUN RXC Technics Motorsport Kft. Audi A1 SuperCars 2 10 MÓZER Márk HUN Nyirád Motorsport Kft. Skoda Fabia RX SuperCars 3 11 FUCIK Ales CZE KRTZ Motorsport ACCR Czech Team VW Polo SuperCars 4 14 HARSÁNYI Zoltán HUN RXC Technics Motorsport…