Travis Pastrana a Nitro Rallycross 2021-es bajnoka

Floridában ért véget az NRX szezonja: Timmy Hansen nyerte az évzárót, a bajnok azonban Pastrana lett – a világbajnokságról ismerős forgatókönyvvel: pontegyenlőség alakult ki a végén Speeddel. A bajnoki cím három esélyese a két Subaru-pilóta, Scott Speed és Travis Pastrana, valamint a peugeot-s Timmy Hansen volt, akik mindhárman nyertek egy-egy előfutamot Floridában. A döntő pole-pozíciója azonban Speednek jutott, a rajt utáni tülekedésben azonban Hansen vette át a vezetést – neki mindkettő Subarut meg kellett előznie, hogy esélyes maradjon. Timmy Hansen meg is nyerte a szezonzárót, a második helyen testvérével, Kevin…

Read More

Nitro Rallycross: Véget ért Hansenék győzelmi sorozata

Az NRX-szezon második fordulóján Minnesotában két Subaru ért elsőként a célba, Scott Speed és Travis Pastrana. A szériában először győzték le a Hansen Peugeot-kat. Az októberi 2-3-i versenyhétvége előtt a Nitro Rallycross összes versenyét valamelyik Hansen testvér nyerte a Peugeot-val: 2018-ban Timmy Hansen, 2019-ben pedig Kevin Hansen győzött a Nitro World Games keretein belül. Az első szezon 2021-ben indult, melynek szeptember végi szezonnyitóján Utah-ban Timmy folytatta a sorozatot. Csupán egy héttel később a széria megszakadt, a minnesotai ERX Motor Parkban Scott Speed szerzett győzelmet a Subaru WRX STI-ben csapattársa, Travis…