Speed Technika: Feljöttek a dobogóra

Nagyszerű hétvégét zárt a Speed Technika rallycross csapata a bajnokság harmadik ausztriai futamán Greinbachban, ahol Lencse Zoltán második helyez zárt, míg csapattársa Rácz Márton harmadik lett. Lassan minden autósport bajnokság a hajrához közelít, ellenkezőképp a rallycross, ahol augusztusban még csak a harmadik futamot rendezték meg az ausztriai Greinbachban. Lencse Zoli és a Super1600-as Suzuki eddig nagyszerűen teljesített, minden versenyről dobogós hellyel tért haza és nem volt ez máshogy most sem. „Nagyon jó versenyünk volt Ausztriában, ahol végig ott voltunk a dobogó közelében és végül a döntőben leszakadt az ég, így…

Read More

Remek hétvégével indult az S1600-ban Lencse Zoltán

Hétvégén rendezték a Rallycross Országos Bajnokság I. fordulóját, ahol ott volt a Speed Technika versenyzője Lencse Zoltán és csapattársa Rácz Márton is. Zoli egy Super1600-as Suzuki Swifttel indult a versenyen és az elsődleges célja a dobogós helyek egyike volt. Jól kezdődött számára hétvége, már az edzéseken is jelezte, számolni kell vele. „A két edzőfutamon sikerült a kategória 3. helyét megszerezni, majd ezt az eredményt át tudtam vinni az előfutamokra is. Az előfutamok után a második helyen álltunk és a döntőben a harmadik rajtpozícióból indultunk” – kezdte a beszélgetést Lencse Zoltán,…