Ferjáncz András: Két-három nemzetközi és két-három magyar verseny a terv

2021-ben Ferjáncz Andrásnak nem volt szerencséje a Ford Fiesta Super 1600 motorjával, nem teljesen úgy alakult a ralikrossz-szezon, ahogy azt eltervezte. A TMC Rallysport többi versenyautójával sikerült mennie, tesztelte azokat, és segítette csapattársai versenyzését, gyűjtötte a kilométereket.  „Alapvetően sok technikai problémám volt, ezért a csapat teljesen átépíti most a versenyautóm motorját. Ez roppant fontos, hiszen 2022-ben a legeslegfontosabb verseny számomra a Nyirádon megrendezésre kerülő Ralikrossz Európa-bajnokság futama. Nagyon örülök, hogy hála istennek itt Magyarországon ilyen Eb-futam is lesz végre, ez nem kérdés, hogy ott mindenféleképpen rajthoz szeretnék állni. Ezután majd…

Read More

A rajtprogram hátráltatta Ferjánczot

Ford Fiestával a Super1600 kategóriában szerepel ebben a szezonban Ferjáncz András. Az első hétvégén, a Kakucs Ringen mindjárt dobogóval indított, miután az elődöntőben és döntőben végre kijött számára a lépés. Milyen tervekkel érkeztél Kakucsra? Úgy érzem, hogy én is, a kocsi is és a csapat is maximálisan fel volt készülve a hétvégi menetre. Gyakorlatilag tavaly az utolsó versenyt követő hónapoktól kezdve minden hónapban ültem autóban, hála a TMC csapatának. Végignyomtuk a Kakucs Ring kupát a Subaruval, úgyhogy abszolút mozgásban és edzésben voltam. A kocsi gyakorlatilag évek óta most először, de…