Harsányi: Műszaki hiba a szezonzárón

Az RXC Technics Motorsport kilencszeres magyar bajnoka, Harsányi Zoltán egészen a máriapócsi szezonzáró futamig egy komolyabb technikai problémáktól mentes évet tudhatott maga mögött a 2020-as Rallycross Országos Bajnokságban, ráadásul az addigi 4 futamon 2 dobogós helyezést is sikerült elérnie a SuperCars szokásosnál is erősebb mezőnyében, ám az évad utolsó futamán sajnos utolérte a technikai ördöge az Evo X-es Mitsubishit, így ezúttal elmaradt a jó szereplés. „A szezon eddigi részében szerencsére nem volt olyan jellegű, komolyabb műszaki problémánk, ami miatt ne tudtunk volna felállni egy futam rajtrácsára, vagy ha volt is…

Read More

Harsányi: A győzelem szele

Ismerős szelek fújtak a hétvégén Kakucson, hiszen a kilencszeres magyar bajnok Harsányi Zoltán számára hosszú éveken át a győzelem volt a papírforma, és bizony a 2020-as Rallycross Országos Bajnokság utolsó előtti, kakucsringi futamán alaposan meglegyintette őt a győzelem szele – 15 ezreden múlt, hogy nem az első, hanem a második helyen intette le a kockás zászló az 5-600 lóerős, turbós, összkerekes Supercarok fináléjában. „Alaposan felültünk a nosztalgiajáratra ezen a hétvégén, mert hát lássuk be, rég volt ilyen, hogy Kotán Peti, majd én vezessük a futam nagy részét egy Supercar döntőben.…